↓ Друзі сайту

Рецепти

Привітання з днем народження

Українська вулиця в мережі

UAstream.Net

Інші друзі проекту

ХОЧУ В ЦЕЙ СПИСОК


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Як замовляти халяву з німецьких сайтів читати тут
Для замовлення халяви зазвичай необхідно заповнити якусь форму. Часто вона складається з опитування (наприклад по змісту сайту) і власне Вашого поштової адреси. Відносно першої частини - опитування, рекомендації давати складно, так як спектр питань надзвичайно широкий. Що стосується адреси, то зазвичай там необхідно вказати такі дані:

Name - Ваше ім'я та прізвище в латинській транслітерації. Іноді виділяються кілька окремих рядків на ім'я, ініціал по батькові та прізвище, які називаються First Name, Middle Name і Last Name, відповідно.

Company - назва компанії, в якій Ви ніби як працюєте. Заповнення цієї графи настійно рекомендується, так як деякі фірми розсилають халяву тільки в солідні компанії. Можете вказати свою справжню компанію або придумати що-небудь респектабельне.

Title - Ваша посада в вищевказаної компанії. Можливі варіанти: Director, President, Marketing Manager, Advertising Manager і так далі. Але не Перегніть палицю, тому що інтерес президента респектабельної компанії до халявном Сидюк досить підозрілий.

Street Line 1, Street Line 2 або Address 1, Address 2 - Два рядки для введення адреси. У першу графу потрібно ввести назву вулиці в латинській трнслітераціі плюс абревіатуру "Str.", В другу - номер будинку (і квартири). Бажано писати їх через тире або вказувати номер будинку плюс "Bld." і номер квартири плюс "Office", так як розташування компанії в приватній квартирі викликає певний вигин думки. Буває, що ці два рядки об'єднані в одну.

City - назва Вашого міста у латинській транслітерації.

State - назва Вашого штату. Якщо Ви не живете в якому-небудь штаті, то вводите аббревіатурное назва Вашого регіону. Наприклад, "RU" для Росії, "UA" для України і тому подібне.

ZIP або post code - Ваш поштовий індекс, такий, який він є.

Country - назва Вашої країни по-англійськи. У крайньому випадку подивіться в словнику.
e-mail - Вашу адресу електронної пошти. Необхідний для зворотного зв'язку. На нього часто приходить інформація про нову халяви, яка з'явилася, але не менш часто приходить реклама та інше сміття.

Якщо нема поля Country тоді попробуйте його вписати там де місто, або область. Наприклад Ukraine, Lviv

Phone, Fax - номер Вашого телефону чи факсу. Номер потрібно вказувати повністю, включаючи код країни та міста. Є повідомлення, що іноді за цими телефонами продзвонювали, якщо фірма має представництво у Вашому регіоні. Так що вирішуйте самі.

Якщо для отримання халяви необхідно відіслати листа з Вашою адресою, то вкажіть всю перераховану вище інформацію, розбивши її на рядки, але при цьому дотримуючись загальний порядок.